Mobile Menu
Bir Fikrim Var

Adaylar İçin Avantajlar

2019 yerel seçimlerinde yarışan adaylar olarak sizler de Şehrim İçin Yap platformunda projelerinizi, biyografinizi ve fotoğraflarınızı seçmenlerinizle paylaşıp farkındalık oluşturabilirsiniz.

Şehrim İçin Yap platformu birincil olarak bütün kullanıcıların yaşadıkları şehirleri için faydalı olduklarını düşündükleri projeleri paylaşabilmesi ve üzerinde tartışabilmesini hedefler. Bunun yanında 2019 yerel seçimlerinde yarışacak olan adaylar için de bazı ayrıcalıklar gözetir.

Aşağıdaki tabloda daha detaylı bir şekilde açıklanmış olan bu ayrıcalıklardan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir veya eğer daha önce aday hesabınız varsa giriş yapabilirisiniz.

ÜYE OLAN ADAYLAR İÇİN BAZI AYRICALIKLAR
PROJELERİNİZİ EKLEYİN

Projelerinizi Şehrim İçin Yap platformuna ekleyerek, ana sayfada özel bir şekilde görünmesini sağlayın.

BİYOGRAFİNİZİ GÖSTERİN

Şehrim İçin Yap platformunda biyografinizi göstererek kişisel profilinizi öne çıkarın.

FOTOĞRAFLARINIZI PAYLAŞIN

Seçim kampanyanız boyunca gerçekleştirdiğiniz faaliyetlere ait fotoğrafları seçmenlerinizle paylaşın.

Adaylara yönelik bu ayrıcalıklardan
faydalanmak için bize ulaşın

İletişime Geç 0 462 326 06 06
ADAYLAR İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

Bu avantajlardan yararlanmam için herhangi bir ücret ödemem gerekli mi?

Adaylara özel bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve bu özellikleri kullanabilmeniz için her adaylık süresince sadece bir kereye mahsus ödeme gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ücret bilgisi ve ödeme koşulları için iletişim formu veya 0 462 326 06 06 numaralı telefon ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üye olduktan sonra nasıl içerik girişi yapabilirim?

Üye olduktan sonra size tahsis edeceğimiz kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile giriş yapacağınız yönetim paneli üzerinden yeni projeler girebilir, biyografinizi güncelleyebilir, yeni fotoğraflar yükleyebilir ve site üzerinde seçmenlerin oluşturduğu projelere kendi adınıza yorumlar bırakabilirsiniz.

Üye olduktan sonra ne şekilde teknik destek alabilirim?

Üye olduktan sonra karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunda bize 0 462 326 06 06 numaralı telefon ile veya iletişim formu üzerinden kolayca iletişime geçip teknik destek alabilirsiniz.

Şehrim İçin Yap’a göndereceğim projelerin bir sınırı var mı?

Şehrim İçin Yap’ta adaylar veya seçmenler için herhangi bir gönderi sınırı bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar projeyi seçmenlerinizle paylaşabilirsiniz.

Gönderdiğim projelere ilişkin istatistiksel bilgilere erişebilir miyim?

Şu anda adaylara özel istatistikler henüz sunulamıyor ancak en kısa sürede bu özelliği geliştirip sizlerin kullanımına sunacağız.